06.07 Penktadienis

02:30-03:30

Mykolo Žilinsko dailės galerija

Justautas

Justautas

06.07 Penktadienis

02:30-03:30

Mykolo Žilinsko dailės galerija

Justautas

Svarbu yra ne tai ką girdite, o tai, ko klausotės. Tokiu požiūriu vadovaujasi Vilniuje reziduojantis didžėjus, radijo laidų vedėjas ir apžvalgininkas Justas Kontrimas a.k.a. Justautas.

Justautas įsitvirtino Lietuvos elektroninės muzikos scenoje pradėjęs kuruoti renginių seriją ir radijo laidą „Dykuma“, kuri tyrinėja psichodelinės muzikos paribius bei jau paliko savo įspaudą „Lizdas“ ir „Opium Club“ - esminiuose kultūriniuose taškuose Vilniuje ir Kaune.

Justauto veikla scenoje neapsiriboja šokių aikštele - jis yra sostinės bendruomenės „Radio Vilnius“ komandos dalis ir rašo asmeninį tinklaraštį, apžvelgia Lietuvos ir užsienio elektroninės muzikos scenas bei aktualią muziką.

Tyrinėdamas laiko epochas be griežtų žanrinių rėmų, Justautas savo setuose kuria organiškas mozaikas, kurios apjungia netikėtus naratyvus ir kviečia klausytojo pasąmonę įžengti į fundamentalių žmogiškų emocijų lauką. Nuo ambiento iki leftfieldo, nuo nežemiško iki tamsaus – galite neabejoti, kad klausysitės išieškotos daugiasluoksnės muzikinės ir jausminės paletės.