March 9, 2023

Atslenkanti Audra – su atlikėjais nuo Sudano iki Kalifornijos

Atslenkanti Audra – su atlikėjais nuo Sudano iki Kalifornijos

Festivalis ir vėl išsiplieks per visą Kauno miestą, kur vyks tiek gyvos muzikos koncertai, tiek šokių muzikos renginiai. Tačiau svarbiausia naujiena, su kuria sugrįžta festivalis, yra pirmoji skelbiamų atlikėjų banga. Jau žinoma, kad „Audra“ festivalyje pasirodys geriausių Europos klubų graibstomi Anetha, Kode9, Nastia, Avalon Emerson, Bored Lord, Loraine James, Scalping, Richard Akingbehin, Manfredas bei Skin on Skin.Legendinės „Hyperdub“ įrašų kompanijos įkūrėjas, vienas iš dubstep žanro pradininkų Kode 9 yra laikomas vienu iš didžiausių elektroninės muzikos inovatorių pasaulyje. Į prožektorių šviesą jis sugrįžta po keleto metų tylos, tačiau su didele naujiena – gyvu „Escapology“ audiovizualiniu performansu. Kaune turėsime unikalią galimybę išvysti šį futuristinį šedevrą.

Kitas labai laukiamas vardas yra Nastia. Tai viena didžiausių ir mylimiausių didžėjų, kilusių iš Ukrainos. Ši, save išskirtinai tik didžėja, o ne prodiusere save laikanti ukrainietė, jau seniai tapo pasaulinius turus rengiančia artiste, kurios ateina paklausyti visi neabejingi įdomioms elektro muzikos selekcijoms.

Greta šių sunkiasvorių galėsime pasimėgauti ir pastarųjų paskutinių metų naujokais, kurie nuskambėjo be galo plačiai. Tarp jų – prancūzų techno vunderkindė Anetha, pataikanti į aukščiausias šiuolaikinio techno natas; Skin on Skin – iš Pietų Sudano kilęs, tačiau Australijoje atsiskleidęs didžėjus, jungiantis šiuolaikinio hip-hop’o „drill“ stiliaus atšakos muziką kartu su techno ritmais; JAV vakarų pakrantės perlas – Bored Lord, savo pasirodymuose miksuojanti breakbeat motyvus, didžiuliams reivams būdingus kūrinius bei įspūdingus daugybės žanrų remiksus; Bristolyje įsikūrusi Scalping – keturių instrumentų grupė, susidedanti iš būgnininko Isaac Jones, bosisto James Rushforth, gitaristo Nick Berthoud ir elektroninio muzikanto Alex Hill.Taip pat jau žinoma, jog festivalyje pasirodys ir platus lietuvių ešelonas – Under Black Helmet, Interiors, Less Feeling, Maria Paskevic, Meri Hov, Lover, SHN, Pakas, Patricia Kokett, Hilda ir Vladas Dieninis.

Daugiau informacijos apie tai, kur vyks pasirodymai ir kokie dar atlikėjai atvyks į festivalį, organizatoriai naktinio klubo „Lizdas“ komanda žada atskleisti jau visai greitai.


Bilietus įsigyti galima: https://cutt.ly/AUDRA2023