06.08 Šeštadienis

Ąžuolyno parkas, Vydūno al. 4

Ąžuolyno dirbtuvės

Ąžuolyno dirbtuvės

06.08 Šeštadienis

Ąžuolyno parkas, Vydūno al. 4

Ąžuolyno dirbtuvės

06.08 Šeštadienis

Ąžuolyno parkas, Vydūno al. 4

Ąžuolyno dirbtuvės

Kalno viršuje, Ąžuolų apsuptyje, festivalio šurmulio epicentre jaunieji kūrėjai kvies įsitraukti į dirbtuves, siekiančias padėti artimiau susipažinti su savimi ir savo aplinka. Ateik paklausyti Ąžuolyne aidinčios muzikos, pasilik unikaliai patirčiai.

Dirbtuvės: FOCUS: BINGO
Organizuoja:SUBJEKTYVAI
„FOCUS: BINGO” – dvigubos dirbtuvės, kurių metu galėsite ne tik įsitraukti į interaktyvų fotografijos žaidimą vienkartiniais fotoaparatais, bet ir tyrinėti fotoinstaliaciją, kuri leis užfiksuoti įsimintiniausius festivalio kadrus „trashy shooto” tema.

Dirbtuvės: Lygiosios dirbtuvės
Organizuoja: NVO
Lygiosios Dirbtuvės tyrinės miesto saugumo problemas, interaktyviai dalinsimės patirtimis apie nesaugias vietas, ieškosime sprendimų, narpliosime lyčių lygybės klausimus. Dalyviai apklausos metu dalinsis savo įžvalgomis, o mūsų rengiamame žaidime galės pasitkrinti, kaip tam tikros privilegijos veikia jų gyvenimą. Taip pat rengsime dirbtuves, kuriose sukursime jaukią aplinką diskusijai, kol gaminsime atvirukus labiausiai mus įkvepiančioms moterims.

Dirbtuvės: Audra spintoj
Organizuoja: Sekūnda
“Audra spintoj” – tai komandos „Sekūnda“ tvarių drabužių dirbtuvės. Turėsite galimybę pasinerti į vasarišką Ąžuolyno atmosferą ir pasitelkus ne tik linoleumo ar putplasčio technikas, tačiau ir gėles bei augalus atsispausdinti dalelę audros savo spintai kur tik pageidausite: tote bag’as ar marškinėliai – kūrybiškumas jūsų rankose!

Dirbtuvės: Like ir nuomonė
Organizuoja: gilia.app
Ateik ir smagiai pažink save per 15 minučių! Per kelias užduotis sužinok kokius pirminius įspūdžius apie tave susidaro nepažįstami žmonės ir išsigrynink savo identitetą. Renginys nemokamas.

Renginį finansuoja Kauno miesto savivaldybė. Daugiau informacijos – netrukus.