06.07 Penktadienis

06.07 Penktadienis

Žaliakalnio funikulieriaus prieigos

Žaliakalnio funikulieriaus prieigos

KAVACOOLIERIUS: tarpukario bėgiais

KAVACOOLIERIUS: tarpukario bėgiais

KAVACOOLIERIUS: tarpukario bėgiais

KAVACOOLIERIUS: tarpukario bėgiais

Piešti, burti, degustuoti, aptarinėti, dažyti, kompostuoti, tekstūruoti – kava tinkama ne tik gerti. Ar esate kada ja tapę? O dalyvavę pupelių kiekio spėliojimo konkurse? O gal teko ragauti vėjo maišelių, obuolių kišenių ar ubagėlių? Ne!? Tuomet kavacoolierius laukia jūsų! Jau „Audros” metu šis renginys transformuos mums visiems pažįstamą funikulieriaus papėdę į laikiną kūrybos, Kauno istorijos ir visų mūsų pamėgto tonizuojančio gėralo panteoną.

Kasdienybės simboliai virstą nekasdieniškais reliktais.
Nauji būdai pažvelgti į monotonišką funikulieriaus kelionę ir įprastą rytinės kavos ritualą.
Galimybės išbandyti piešimą kava, išklausyti slemų ir poezijos funikulieriaus viduje, išburti savo ateitį tirščių krūvoje, paragaut naujos kavos, kad žinotum ne tik latte!
Be to, užsikąsti siūlome neeilinių patiekalų – prikelsime pamirštą tarpukario konditeriją ir paskanausime ilgus metus tik receptų knygose egzistavusių patiekalų.
Bobausiai, ubagėliai, laipteliai ir kiti Smetonos laikų saldėsiai, kurių skoniai tokie pat poetiški kaip ir pavadinimai, lauks lankytojų.

Vienas dalykas aiškus – šiam renginiui reikia istorijos entuziastų, kavos kritikų, funikulieriaus fanatikų. Visi, norintys bent kiek atsipalaiduoti bei naujoje šviesoje išvysti Kauno simbolius laukiami Kavacoolieriuje!

Renginys nemokamas, tačiau norint vykti viešuoju transportu (funikulieriumi) turėkite eurą. Renginį finansuoja Kauno miesto savivaldybė.